داعش یا سازندگان آن…

    حدوداً از سال ۲۰۱۰ توسط تشکیـلات سریِ  ابر قدرتهـا،  (که برای  اغلبِ  کشورهای دنیا برنامه ریزی می کنند) دستور کشتار،  تخـریب و تجـزیه کشورهای اسـلامی در خاورمیـانه داده شد.(۱)

 

       امروزه دیگر بر همگان مسلم گردیده که ”گروه داعش“ ساخته و پرداخته ابرقدرت هاست همان ابر قدرت هائی که در این چند سال اخیر به اشکال گوناگون در جهتِ  کشتار و تخریب و تضعیفِ  کشورهای اسلامی اقدام نموده اند مانند: عراق، سوریه،  افغانستان، لیبی و… تا بتوانند به راحتی با تجزیه کشورهای اسلامی”اسـرائیـــل بـزرگ“ را در خاورمیانه مستقر نمایند… و هم اکنون از یکطرف به وسیله عربستان ”یمن“ را به آتش کشیده و مسلمانان آنجا را قتل عام می کنند و در عین حال به جنگ ”شیعه“ و ”سنی“ دامن می زنند…  و از طرف دیگر توسط گروهی بنام داعش،  بر خلاف ”قوانین سازمان ملل“ و ”حقوق بشر“، به کشورهای اسلامی حمله کرده بطوریکه حتی به زنان و کودکان هم رحم نداشته و با بدترین وضعی مسلمانان را کشته و تکه تکه می کنند و کشورهای اسلامی را نیز تخریب و به تباهی می کشانند…

      قابل توجه است این سیاستِ  انگلیسی و شیوه رذیلانه ابر قدرتهاست که مسلمانان به دستِ  خودشان، خودشان را نابود نمایند و کشورهایشان را تخریب  و امکاناتشان را منهدم یا تضعیف کنند.  زیرا آنها بدون هیچ جنگ و تلفاتی،  هم به هدفِ  خود رسیده اند  و هم با فروش تجهیزات نظامی به آنان،  بیشترین سود را برده اند  و هم بطور کامل بر منابع نفت و گاز منطقه استیلای کامل  می یابند  و هم در راستای تأمین امنیت و منافعِ  اسـرائیـل اقدام قابل توجه ای نموده اند…

        و شگفتا!  از این دولتمردان و بزرگانِ  کشورهای اسلامی،  که به جای عمل به دستور خـــدا که صریحاً در قــرآن فرموده: ”اقتلوا ائمه الکفر“، در عمل آن می کنند که ابر قدرت ها می خواهند!!…    براستی چگونه است که در اینجا به جای برخورد با ”علت“، با معلول سرِ خود را بند کرده  و بدان دلخوش اند!!.   مگر نه اینست که داعش توسط ابر قدرتها درست شده و حمایت می گردد؟!.   مگر نه اینست که بارها خودِ  ابرقدرتها به این امر اعتراف نموده و تأمین کننده مالی و تجهیزات نظامی آنانند!  و مگر نه اینست که اقدامات داعش تماماً به نفع اسرائیل و ابر قدرتهاست و به ضرر اسلام و مسلمین و کشورهای اسلامی!!.      پس چرا کشورهای اسلامی نیروها و امکاناتِ  خود را خلاف دستور قرآن،  تنها به مبارزه با معلول به هدر می دهند؟!!. در حالیکه به تجربه روشن گردیده علیرغم ضایع کردن هزینه ها و امکانات و تجهیزات و نیروهای بسیار… عملاً که داعش موفق تر و بیشتر پیشرفت کرده است!!…   بنابراین آیا بهتر نیست با شیوه ای دیگر… همانطور که قرآن در چنین مواقعی عنوان کرده که ”علت را نشانه بگیرید“، برخورد نمائیم؟   یعنی در عین برخورد با جنایات و پیشروی های داعش، کاری بکنیم که لااقل ذره ای از نا امنی ای که کشورهای اسلامی را فرا گرفته، آنها هم بچشند.  همان هائی که داعش را بوجود آورده و به جان مسلمانان انداخته اند و همچنان او را حمایت و تأمین می کنند  و توسط گروهی (که حتی می تواند وجود خارجی هم نداشته باشد) اعلام گردد که تا داعش در منطقه به جنایات خود ادامه می دهد متولیان آن هم به تلافی جنایات و پیشروی های داعش ”امنیت“ را نخواهند دید!.

شایان ذکر است با توجه به فرهنگِ کشورهای ابرقدرت… این اقدام بر‌حق تر و می تواند مؤثرتر واقع شود،  مگر نه بزودی همه ما باید منتظر آمدن داعش باشیم…

———————————————————————————————–

۱- برای توضیح بیشتر در مطالبِ  صفحه اصلیِ  همین سایت،مقاله ایست تحت عنوان ”نقش تشکیلات سری در جنایات بشری“لطفاً  آن را ملاحظه فرمائید.

2 Replies to “داعش یا سازندگان آن…”

  1. parvaz

    باتشکراز مقاله اگاهی بخش شماکه مثل همیشه مفید و اشاره به علل وریشه اموردارید متاسفانه بایداذعان کنم باتلافی کردن و ایجاد جنگ و خونریزی بیشتر مشکل حل نمی شود و بایستی تمرکز روی اگاهی دادن و رشد شناخت و پرورش قوه تفکر ملت هاباشد تا خود دست از حمایت این قبیل گروه های افراطی بردارند و باتعقل و شعور عشق و همکاری را اشاعه دهند نه جنگ وجنایت و خون ریزی….

    • mehdi ameli

      از اظهار نظرتان سپاسگزارم، اما در برخی مواقع باید قاطعانه برخورد کرد، دشمن حمله کرده ضمن اینکه دیگر فرصتی برای آگاهی دادن و پرورش قوه تفکر و رشد و شناخت به مردم نیست. از طرف دیگر بر فرض همه مردم به آگاهی هم رسیده باشند هنگامی که ابر قدرتها گروه تروریستی خطرناکی را درست کرده و با هدفی شوم آنها را به جان مسلمانان انداخته اند و نیز مدام آنها را حمایت و تجهیز می کنند و به مذاکره هم گوش نمی دهند راهی بهتر از برخورد با آنان و حتی اقدامات تلافی جویانه جهت پیشگیری از اقدامات تروریستی نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *